Historie restaurace

od roku 2006

Nabízíme našim hostům to co sami máme rádi, jednoduchá a nekomplikovaná jídla připravená z těch nejlepších surovin, víno, espresso, grappu a italskou muziku.

Budino jsme si otevřeli z čistého fandovství a nadšení pro italskou kuchyni a Itálii vůbec. Chtěli jsme restauraci kde uvidíte malinko do kuchyně a my zase na vás. Neformální rodinná restaurace. To byl náš cíl!

Hledáme chuť

v jednoduchosti a kvalitě

Již od samých začátků jsme se zaměřovali na venkovskou a pravou italskou kuchyni. A zrovna tak na ryby a mořské plody. Jsme v Plzni expertem na humry, chobotnice a další potvory. Téměř každý den u nás najdete nabídku mořských i sladkovodních ryb.

Klademe důraz na původ a kvalitu surovin, ze kterých jsou jídla připravována. Stejně tak, jako pečlivě vybíráme vína.
A kávu připravujeme opravdu s láskou.

Neopakovatelná atmosféra

Atmosféra našeho podniku je dána už samotnou budovou, ve které jsme restauraci vybudovali. Postavená okolo roku 1800 jako rybárna, se silným genius loci, nabízí jedinečný prostor. Dům, vlastně slepený ze dvou, z části z cihel a z části z pískovcových kamenů, je unikátní.

Je příjemné jíst a pít víno mezi jeho starými kamennými zdmi v samotném centru Plzně. Věříme proto, že se Vám u nás bude líbit!

social_facebook social_instagram